Medewerkers

Directeur
Sylvia Berk
s.berk@mavomuurhuizen.nl

Afdelingsleider MAVO leerjaar 1 (ad interim)
Roel van de Belt
r.van.de.belt@mavomuurhuizen.nl

Afdelingsleider MAVO leerjaar 2
Ewout Wessels
e.wessels@mavomuurhuizen.nl

Afdelingsleider MAVO leerjaar 3
Henk de Klerck
h.de.klerck@mavomuurhuizen.nl
i.v.m. afwezigheid wordt de heer de Klerck tijdelijk vervangen door de heer E. Wessels

Afdelingsleider MAVO 4 en HAVO 4 + 5
Dionne Zeldenrijk
d.zeldenrijk@mavomuurhuizen.nl

Hoofd financiën
Claudia Leegwater
c.leegwater@mavomuurhuizen.nl

Hoofd ondersteunende diensten
Joyce Dörr
j.dorr@mavomuurhuizen.nl

Secretaris eindexamen mavo/havo
Mevrouw T. Elsendoorn, t.elsendoorn@mavomuurhuizen.nl
De heer R. van de Belt, r.van.de.belt@mavomuurhuizen.nl

Loopbaancoördinator mavo
Chris Lieben
decaan@mavomuurhuizen.nl

Loopbaancoördinator havo
Leoni van Viegen
l.van.viegen@mavomuurhuizen.nl

Verzuimcoördinator
Teuni Hop
t.hop@mavomuurhuizen.nl

Leerlingenadministratie
Melanie Voskuilen, m.voskuilen@mavomuurhuizen.nl
Liesbeth Konink, l.konink@mavomuurhuizen.nl

Ondersteuningscoördinator
Jeroen Lustenhouwer
j.lustenhouwer@mavomuurhuizen.nl

Orthopedagogen
Lyotte Lammers, l.lammers@mavomuurhuizen.nl
Sanne van As, s.van.as@mavomuurhuizen.nl

Leerlingbegeleider
Ellen Jansen e.jansen@mavomuurhuizen.nl

Vertrouwenspersonen
Hanne van Ginkel, h.van.ginkel@mavomuurhuizen.nl
Thea Elsendoorn, t.elsendoorn@mavomuurhuizen.nl

Conciërges
De heer J. Teterissa, j.teterissa@mavomuurhuizen.nl
De heer M. Ketting, m.ketting@mavomuurhuizen.nl

Webredacteur
Liesbeth Konink
l.konink@mavomuurhuizen.nl