Schoolleiding

Schoolleiding:

Directeur a.i.
Mevrouw M. de Heide:
m.de.heide@mavomuurhuizen.nl

Afdelingsleider mavo 1, 2 en 3
De heer H. de Klerck:
h.de.klerck@mavomuurhuizen.nl

Afdelingscoördinator mavo 1, 2 en 3
Mevrouw I. van Gessel:
i.van.gessel@mavomuurhuizen.nl

Mevrouw S. Koster:
s.koster@mavomuurhuizen.nl

Afdelingsleider mavo 4, havo 4 en 5
Mevrouw M. Bergman:
m.bergman@mavomuurhuizen.nl

Afdelingscoördinator mavo 4, havo 4 en 5
De heer R. van de Belt:
r.van.de.belt@mavomuurhuizen.nl